info@profitapetovanie.sk
+421 944 416 875

TAPETÁRSKE PRÁCE

GALÉRIA MOJICH​ P​RÁC

Galéria prác - Tapetárske práce

Lepenie tapiet klasické tapety 

Vo fascinujúcom svete klasických tapiet každá tradícia rozpráva umelecký príbeh, oživujúci váš domov. Klasické tapety prinášajú hlboký pocit tradičnej krásy a pôvabu do vášho interiéru.Tapetovacie práce a lepenie tapiet. S týmito tapetami sa váš domov stáva miestom trvalého spojenia krásy s jedinečnou eleganciou. Tapetovanie Bratislava a okolie.

Luxusné a moderné tapety na stenu

V luxusnom svete tapet a fototapiet spojenie umenia s eleganciou premení váš dom na miesto exkluzivity a nezameniteľného pohodlia. Tieto exkluzívne dekorácie sú investíciou do vášho domova, zabezpečujúc, že váš interiér bude nielen štýlový, ale aj odzrkadľujúci vaše osobné nároky a vkus.Vytvorte si tak prostredie, ktoré nie je len vizuálne pôsobivé, ale aj dotykom útulné a komfortné. Tapetovanie Bratislava a okolie. Viac fotiek a hlavne videí nájdete na mojich sociálnych sieťach.

TAPETY

Tapetovacie práce a Lepenie tapiet

Detské tapety a fototapety

Vstúpte do sveta detských fototapiet, kde sa plnia sny a každá stena rozpráva svoj vlastný rozprávkový príbeh. S týmito jedinečnými dekoráciami vytvoríte nezabudnuteľný priestor pre vaše malé detičky. S týmito nádhernými fototapetami každý deň pre vaše deti znamená nové dobrodružstvo, a ich izba sa stáva miestom plným radosti, farieb a rozvíjania fantázie.Viac fotiek a hlavne videí nájdete na mojich sociálnych sieťach.

Tapetovacie práce a Lepenie tapiet

RELÁCIA O TAPETOVANÍ NA STV

V relácii "Postav dom, zasaď strom" sme diskutovali o svete tapiet v dvoch častiach.
Prvá sa venovala výberu tapiet.Druhá časť sa zamerala na samotné tapetovanie, poskytujúc tipy od prípravy steny
po aplikáciu a lepenie tapiet.