GALÉRIA MOJICH P​RÁC

TAPETÁRSKE PRÁCE

0944 /416 875

Klasické tapety

Vo fascinujúcom svete klasických tapiet každá tradícia rozpráva umelecký príbeh, oživujúci váš domov. Klasické tapety prinášajú hlboký pocit tradičnej krásy a pôvabu do vášho interiéru.S týmito tapetami sa váš domov stáva miestom trvalého spojenia krásy s jedinečnou eleganciou.Viac fotiek a hlavne videí nájdete namojich sociálnych sieťach.

Luxusné tapety a fototapety

V luxusnom svete tapet a fototapiet spojenie umenia s eleganciou premení váš dom na miesto exkluzivity a nezameniteľného pohodlia. Tieto exkluzívne dekorácie sú investíciou do vášho domova, zabezpečujúc, že váš interiér bude nielen štýlový, ale aj odzrkadľujúci vaše osobné nároky a vkus.Vytvorte si tak prostredie, ktoré nie je len vizuálne pôsobivé, ale aj dotykom útulné a komfortné.Viac fotiek a hlavne videí nájdete na mojich sociálnych sieťach.

Detské tapety a fotot​apety

Vstúpte do sveta detských fototapiet, kde sa plnia sny a každá stena rozpráva svoj vlastný rozprávkový príbeh. S týmito jedinečnými dekoráciami vytvoríte nezabudnuteľný priestor pre vaše malé detičky. S týmito nádhernými fototapetami každý deň pre vaše deti znamená nové dobrodružstvo, a ich izba sa stáva miestom plným radosti, farieb a rozvíjania fantázie.Viac fotiek a hlavne videí nájdete na mojich sociálnych sieťach.

RELÁCIA O TAPETOVANÍ NA STV

V relácii "Postav dom, zasaď strom" sme diskutovali o svete tapiet v dvoch častiach.
Prvá sa venovala výberu tapiet.Druhá časť sa zamerala na samotné tapetovanie, poskytujúc tipy od prípravy steny
po aplikáciu a lepenie tapiet.